plavba loďou

Plavba loďou je zážitok pre celú rodinu

plavba loďou
Plavba loďou z nášho hlavného mesta…

Bratislava a Viedeň sú dve hlavné mestá, v ktorých je naozaj načo pozerať. Výhodou týchto dvoch metropol je, že aj keď sa nachádzajú v dvoch rozdielnych krajinách, tak sú veľmi blízko pri sebe. Väčšina turistov, ktorí navštívia naše hlavné mesto sa tiež vyberú aj do Viedne a naopak. Medzi týmito mestami sa môžete presunúť niekoľkými spôsobmi. Do Viedne pravidelne smeruje veľké množstvo autobusových či vlakových liniek a niektorí športovo zdatní sa medzi mestami presúvajú na bicykli. Okrem týchto všetkých klasických možností sa vám ponúka ešte jedna, a to plavba loďou po Dunaji. Táto forma prepravy má hneď niekoľko plusov.

Prečo ísť loďou?

Ísť vlakom nie je zlé. Dostane sa tam pomerne pomerne rýchlo, lacno, ale je to nuda. Jazda autobusmi a autom je síce o niečo pohodlnejšia a zábavnejšia, no vždy riskujete nepríjemné zdržanie sa v zápche. No a ak nie ste práve typ, ktorý si odšliape na bicykli 70 kilometrov tam aj späť ľavou zadnou, tak určite vás zaujme plavba loďou. Tá sa totiž dá spojiť s príjemným výletom pre celú rodinu a vaše deti budú tiež radi, že ich čaká niečo nové, nezvyčajné.

Plavba loďou, ktorá je pripravená na všetko

plavba loďou
…do Viedne môže byť skvelým tipom na rodinný alebo romantický výlet.

Twin City Liner, názov lode, ktorá vás prepraví medzi Bratislavou a Viedňou a ponúka tie najlepšie podmienky pre cestovanie. Kapacita 130 ľudí značí, že plavba loďou nebude žiadna nuda a budete v spoločnosti množstva príjemných ľudí. Na hornej palube lode sa nachádza 12 „V.I.P“ miest, ktoré si v prípade priaznivého počasia môžete rezervovať a vychutnať si tak pohľady na niekoľko krásnych miest, okolo ktorých Twin City Liner prepláva. Vnútorná paluba je plne klimatizovaná a vybavená prvotriednými sedadlami, informačnými obrazovkami a panoramatickými oknami, čo vám zaručí plný zážitok aj v prípade nepriaznivého počasia. Na palube lode sa tiež nachádza bufet, v ktorom okrem občerstvenia ponúkajú hosťom aj suveníry.

Plavba loďou je určite veľký zážitok a vaša cesta medzi Viedňou a Bratislavou vám zbehne veľmi rýchlo a určite sa nebudete nudiť.

Značky:
Predchádzajúci článok Ďalší článok