last minute

Last minute dovolenky už aj v Karibiku

Last minute dovolenky už nie sú v súčasnosti dostupné len v rámci typických európskych dovolenkových destinácií, ako je napr. Grécko, Taliansko či Španielsko, ale čoraz častejšie sa pre nás práve vďaka last minute ponukám stávajú dostupnejšími aj veľmi exotické dovolenky v Karibiku. Last minute dovolenky v Karibiku ponúkajú skutočne veľmi zaujímavé a výhodné ceny pobytov aj na miestach, ktoré ste možno ešte donedávna považovali za cenovo nedosiahnuteľné, čo zároveň značne zvyšuje záujem aj návštevnosť exotických destinácií. Práve teraz nastáva ideálny čas na návštevu niektorého z karibských rajov a to napr. Dominikánskej republiky alebo Kuby.

last minute dovolenky
Navštívte Karibik s výhodonou ponukou last minute dovolenky

Last minute dovolenky v Dominikánskej republike sú TOP!

Last minute dovolenky v Dominikánskej republike sú stelesnením všetkého, čo si pod pojmom exotika dokážete predstaviť – skvelé slnečné počasie, nádherné biele piesočnaté pláže lemované palmami a príjemne vyhriate more krásnej tyrkysovej farby – jednoducho sen, ktorý sa môže stať aj pre vás skutočnosťou. Pobrežie Dominikánskej republiky môžeme rozdeliť na niekoľko častí: východné, juhovýchodné, severné a severovýchodné, ktoré predstavuje polostrov Samana.

Všetky lokality patria k mimoriadne atraktívnym, ale najnavštevovanejším je najmä východné pobrežie (Punta Cana), kde na 50 km dlhej Costa del Coco nájdete viaceré najznámejšie pláže sveta. Južnejšie pobrežie od Santa Dominga je skutočným Karibikom, pretože práve túto oblasť obmýva Karibské more. Last minute dovolenky s ubytovaním na severnom pobreží zase ponúkajú nielen krásne pláže, ale aj historické pamiatky a polostrov Samana je svojou prírodou a krásnym prostredím plným zelene absolútnou špičkou tejto dokonalej exotickej destinácie.

last minute
Dovolenka snov

Last minute dovolenky na Kubánsku nôtu

Ďalším exotickým rajom na zemi, kde si môžete vybrať cenovo výhodnejšie last minute dovolenky, je najväčší ostrov Karibiku – Kuba. Okúzľujúce pláže a príroda akoby vystrihnuté z katalógov, príjemný domáci obyvatelia a samozrejme podmanivá kubánska hudba, zábava a tanec – to je pravá exotická Kuba, kde okamžite zabudnete na starosti všedných dní a necháte sa už len unášať príjemnou atmosférou tejto krajiny.

Viac o last minute nájdte TU.

Značky:
Predchádzajúci článok Ďalší článok