futbalové zájazdy

Zájazdy na futbal a tenis v Londýne

O tom že futbal je najpopulárnejší šport na svete netreba polemizovať, no šanca vidieť tenisovú špičku pokope sa tiež nenaskytne každému. Bežné zájazdy na futbal neponúkajú takúto možnosť, no tentoraz si okrem zápasu medzi londýnskym klubom QPR a bohatým Manchester City môžete vychutnať aj celý deň tenisových zápolení na ATP World Tour Finals, ktorý sa bude konať práve v Londýne.

V prvom rade sú zájazdy na futbal

Keďže zájazdy na futbal sú logicky určené pre futbalových nadšencov, tak sa poďme pozrieť tomuto zápasu „na zúbky“. Domáci tým Queens Park Rangers hrá najvyššiu anglickú súťaž, no nebolo tomu vždy tak. Pred štyrmi rokmi sa tým prebojoval do Premier League po pätnástich rokoch. Vo svojej histórii dokázal raz vyhrať ligový pohár a raz sa prebojoval až do finále FA Cupu. Svoje domáce zápasy hráva na štadióne Loftus Road, na ktorý sa zmestí takmer 20 000 divákov. QPR bude hostiť oveľa úspešnejší klub z Manchestru. Manchester City vyhral minulý rok titul a momentálne okupuje druhé miesto v anglickej Premier League. „The Citizens“ sa už 4 krát stali majstrom Anglicka a 5 krát dokázali vyhrať najstaršiu klubovú trofej FA Cup. Medzi hviezdnych hráčov, ktorých budete mať možnosť uvidieť naživo určite patria David SIlva, Yaya Touré či Edin Džeko.

futbalové zájazdy
Futbalové zájazdy – Spoznajte krásy Londýna

ATP séria v Londýne

Ako som spomínal, deň po futbalovom stretnutí medzi QPR a Manchester City si budete môcť vychutnať tenisové súboje na prestížnom londýnskom turnaji. Londýnska O2 aréna bude opäť hostiť tenisovú špičku na turnaji s heslom „Všetko končí tu“. Áno, práve tu sa stretne 8 momentálne najlepších tenistov, ktorý sa pobijú o status najlepšieho. Okrem obhajcu Novaka Djokoviča, sa predstaví aj španielsky Rafael Nadal, ktorý sa turnaji objaví po zranení v skvelej forme. Takisto tu by tu nemal chýbať tenisový fenomén zo Švajčiarska Roger Federer a samozrejme domáce želiezko v ohni Andy Murray.

Ako vidíte zájazdy na futbal si môžete spestriť aj takýmto tenisovým zážitkom, tak neváhajte a rezervujte si zájazd ihneď.

futbalové zájazdy
Pozrite si naživo na futbalovom zájazde klub Manchester city

Značky:
Predchádzajúci článok Ďalší článok