futbalový zájazd

Zájazdy na futbal rodinné výlety v jednom 2.čast

V predchádzajúcom článku sme vám priblížili to, ako sa dajú zájazdy na futbal skĺbiť dokopy s pekným nedeľným rodinným výletom. V tomto článku by sme sa však chceli do tejto problematiky ponoriť ešte hlbšie a ukázať vám, ako takéto zájazdy na futbal a rodinné výlety prebiehajú, čo od nich môžete očakávať a koľko približne za ne zaplatíte.

Podľa čoho vyberať zájazdy na futbal pre celú rodinu?

V prvom rade, ak plánujete svoje zájazdy na futbal spolu s celou rodinou, odporúčame vám vyberať futbalové zápasy na miestach, ktoré sú blízko k mestu, kde bývate, aby ste nemuseli príliš dlho cestovať. Najlepšie je, ak sa v meste, v ktorom sa daný futbalový zápas odohráva, nachádza aj väčšie množstvo možností, ako môžete voľný čas využiť vy aj vaša rodinka. Výhodou tiež je, ak sa tam nachádzajú nejaké pamiatky, atrakcie pre deti či obchody, kde môže zasa nakupovať vaša manželka.

futbalový zájazd
Futbalový zájazd pre celú vašu rodinu

Najlepšie je ísť do Viedne!

Skvelým príkladom pre takéto zájazdy na futbal, vhodné pre všetkých členov rodiny, sú zájazdy do hlavné mesta Rakúska – do Viedne. Tá sa totižto nachádza iba kúsok od Bratislavy, takže pokiaľ ste priamo odtiaľ alebo z jej okolia, nebudete musieť dlho cestovať. Navyše, aj samotné cestovné kancelárie vám tu dokážu pripraviť naozaj bohatý program a vy nebudete musieť nič vymýšľať a plánovať.

Program pre všetkých členov rodiny…

Vo väčšine prípadov to prebieha asi tak, že v ranných hodinách vyráža autobus, resp. mikrobus (podľa počtu účastníkov) z Bratislavy a hneď po príchode do Viedne začína program. Môže to byť napríklad návšteva v najlepšej zoologickej záhrade v celej Európe – v Schönbrunne, ktorá poteší hlavne vaše deti. Po dobrom obede sa (v popoludňajších hodinách) všetci futbaloví fanúšikovia presunú k danému štadiónu, kde sa bude odohrávať futbalový zápas a po jeho skončení sa autobus opäť presúva naspäť do Bratislavy.

futbalový zájazd
Futbalový zájazd spojený s poznávaním turistických miest ako napr. Viedenská Zoo

Koľko stojí rodinná nedeľa?

Nuž a nakoniec stručné informácie o cene, za ktoré zoženiete tieto zájazdy na futbal… V priemere už za 80€ je možné zohnať dobrý zájazd na kvalitné derby. V tejto cene už zvyčajne býva zahrnutá aj doprava, vstupenka na dopoludňajšiu atrakciu, vstupenka na popoludňajší zápas a tiež kompletné cestovné poistenie.

Značky:
Predchádzajúci článok Ďalší článok