dovolenka na Ibize

Nezabudnuteľná dovolenka na Ibize

Stále ste si nevybrali svoju tohtoročnú dovolenkovú destináciu, kde strávite niekoľko skvelých dní plných ničnerobenia, ale aj dobrodružstva a zábavy? Vyskúšajte tento rok dovolenku na Ibize! Ibiza je svojou rozlohou tretím najväčším z Baleárskych ostrovov a patrí medzi najobľúbenejšie destinácie nielen kvôli prenádherným plážam a čistému moru, ale predovšetkým pre jej nočné kluby a diskotéky, kde sa môžete zabávať do neskorých ranných hodín. Dovolenka na Ibize je plná oddychu, ale aj nespútanej zábavy. Kluby na Ibize navštevujú tí najslávnejší dídžeji elektronickej hudby, ktorá prinúti tancovať doslova každého.

dovolenka na Ibize
Dovolenka na Ibize na prechádzke charizmatickými uličkami

Dovolenka na Ibize – zábava aj dobrodružstvo

Dovolenka na Ibize však nie je iba o tanci a zábave, Ibiza sa pýši aj prírodným bohatstvom, krásnymi zátokami, plážami aj fascinujúcimi útesmi. Za návštevu stojí aj historické centrum hlavného mesta Ibiza či neďaleký malý ostrovček Es Vedra, ktorý je opradený mnohými legendami. Za jednu z najväčších atrakcií sa považujú Cova de Can Marca, najväčšie prírodné jaskyne na Ibize, ktoré oceníte najmä počas horúcich letných dní.Teplá a čistá voda na Ibize vám ponúka ideálnu príležitosť aj na skúmanie podmorského sveta a to takmer počas celého roka – k dispozícii máte viac ako 200 kilometrov pobrežia, kde nájdete aj mnohé jaskyne pod vodou či vraky starých potopených lodí.

dovolenka na Ibize
More, slnko, pláž

Dovolenka na Ibize pre každého

Krásne pieskové pláže, horúce počasie a dokonale priezračné more – aj taká je dovolenka na Ibize. Aj napriek tomu, že je Ibiza pomerne malý ostrov, nádherných pláží a zaujímavých zákutí je tu neúrekom, stačí sa opýtať miestnych, ktorí vám ochotne poradia. Ibiza má divoké a skalnaté pobrežie, kde nájdete aj stovky krásnych a romantických zátok, napríklad Cala Comte, Cala Tarida či Cala d`Hort, skadiaľ sa vám naskytne aj magický pohľad na západ slnka. Ak vás už bude dovolenka na Ibize nudiť, vyskúšajte plavbu loďou na neďaleký ostrov Formentera, ktorý je označovaný ako najkrajší ostrov Baleárskych ostrovov. Po takejto dovolenke sa budete cítiť ako znovuzrodení, pretože Ibiza ponúka dovolenkárovi všetko potrebné – oddych, zábavu aj dobrodružstvo.

Značky:
Predchádzajúci článok Ďalší článok