lodicky

Dámske lodičky kvetinové a šnurovacie sú hitom sezóny!

Dámske lodičky – elegantná, večná a nadčasová obuv, ktorá pristane každej žene, obuv, ktorá pridá zopár centimetrov naviac, čím krásne predĺži siluetu celej postavy. Aj dámske nohy v lodičkách vyzerajú hneď akosi krajšie, štíhlejšie a ženskejšie na rozdiel od bežných tenisiek či inej obuvi. Dámske lodičky však rovnako, ako aj ostatná obuv či oblečenie podliehajú módnym trendom a tak sa z roka na rok mení vzhľad lodičiek, ktoré sa považujú za aktuálne módne a trendy. Líšiť sa môžu nielen šírkou, hrúbkou či výškou opätku, ale aj tvarovaním špičiek lodičiek, ktoré sa raz nosia výrazne špicaté, inokedy zase oblé a zaguľatené či dokonca so skosenou hranatou špicou. Aj materiálové a dizajnové prevedenie dámskych lodičiek už prešlo rôznymi obmenami. Od klasickej hladkej kože, cez brúsenú kožu, semiš, zvieracie imitácie kože vzhľadom pripomínajúce napr. hadiu kožu až po textílie, lesklý satén a podobne.

 

Dámske lodičky z textilu
Materiálové a dizajnové prevedenie dámskych lodičiek už prešlo mnohými obmenami.

Aké dámske lodičky sú momentálne hitom sezóny?

Aké dámske lodičky si vybrať z pestrej a bohatej ponuky, ktorá je momentálne na trhu a aký typ lodičiek je vlastne hitom sezóny? Veľmi aktuálne sú stále pestré farebné kvetinové motívy. Na lodičkách vyzerajú naozaj krásne, romanticky, prípadne až exoticky a na leto sú priam ideálne v kombinácii s otvorenou špičkou a výraznejším vykrojením v oblasti priehlavku nohy (napr. krásne kvetinové dámske lodičky EE07B od milujem-topánky.sk). Kvetinové motívy a potlače sa nosia doslova všade na šatách, lodičkách a dokonca aj na teniskách.

Kvetinové dámske lodičky
Veľmi aktuálne sú stále pestré farebné kvetinové motívy, ktoré na lodičkách vyzerajú naozaj krásne.

Módne dámske lodičky so šnurovaním

Ďalším veľmi módnym kúskom sú momentálne dámske lodičky so sexi šnurovaním okolo členku. Pôsobia veľmi žensky nielen v kombinácii so šatami, ale aj s kratučkými džínsovými šortkami. Šnurovanie je veľmi aktuálne aj na balerínkach s rovnou podrážkou a tiež v spojení s letnými dámskymi sandálikmi. Ak teda chcete vlastniť aspoň jeden pár naozaj módnych dámskych lodičiek, určite vsaďte na šnurovanie.

Značky:, ,
Predchádzajúci článok Ďalší článok